Акції, що проводяться компанією «Тепла Лінія»

Замовляйте пластикові вікна на акції. Даруємо знижки та подарунки! Купуйте із задоволенням!

Вигідні умови кредитування від УкрСиббанку!!!

shadow

Основні вимоги для оформлення кредиту:

 • громадянство України
 • вік позичальника від 21 до 65 років
 • стаж роботи на поточному місці роботи не менше 3 місяців (загальний трудовий стаж не менше 6 місяців), розглядається офіційне та неофіційне працевлаштування, кредит можуть оформити пенсіонери, приватні підприємці (з офіційною реєстрацією ФОП не менше року на момент подання заявки на кредит)

Пакет документів:

 • паспорт громадянина України
 • ідентифікаційний код
 • рахунок фактура на замовлення

Умови кредитувания:

«Вигідний кредит 3 міс.»

 • строк кредитування – до 24 місяців;
 • перші 3 місяця 0% – відсутні нарахування процентів, комісій, страховок;
 • максимальна сума кредиту до 49 999 грн.;
 • перший внесок – від 0% вартості товару;
 • дострокове погашення без обмежень;
 • переплата за 3 місяці. 200 грн. на будь-яку суму кредиту до 49 999 грн.;
 • нарахування щомісячних комісій починається з 4 місяця – 2,5 % щомісячно

Акції та знижки на пластикові вікна від компанії «Тепла Лінія»

Де придбати металопластикове вікно? Де придбати надійний профіль та замовити професійний монтаж? — Відповідь дуже проста: у надійного виробника компанії «Тепла Лінія»! Ми пропонуємо сучасні віконні системи за прийнятною вартістю. А також встановлюємо чудові знижки та акції на вікна ПВХ, фурнітуру та склопакети у місті Харків.

Ми підготували для вас найкращі АКЦІЇ та ЗНИЖКИ на пластикові вікна Рехау у Харкові та області! На цьому всі приємні сюрпризи співпраці з нами не закінчуються. Наша компанія «Тепла Лінія» проводить швидкий та якісний монтаж будь-яких віконних систем. Фахівці привезуть вам вже повністю готові до встановлення у квартирі склопакети. Не проґавте шанс скористатися послугами професіоналів і чудово заощадити!

Найвигідніші пропозиції

Вигідні пропозиції на вас чекають прямо на цій сторінці! Дізнайтеся, на яку продукцію діє приваблива знижка, а ще отримуйте прекрасні подарунки! Якщо ви хотіли б добре заощадити на покупці, звертайте увагу на вироби із розпродажу!

 • Ми відстежуємо тенденції ринкув Харкові, завжди уважні до потреб наших клієнтів. Купуйте якісну продукцію та отримуйте знижки на встановлення будь-яких вікон!
 • Акція на системи ПВХ,корисні подарунки, участь у розіграшах – нас завжди є чим вас порадувати! Користуйтесь нашими пропозиціями та вибирайте вироби за доступними цінами!
 • Акційні пропозиції — тимчасові, тому не проґавте свою можливість заощадити на склінні балкона! Звертайтеся до нас вже сьогодні, не варто відкладати покупку!

Акції, що діють

Шановні партнери!

Вперше, сумісно з компанією Рехау, ми запускаємо акцію!

З початку війни ми не стояли осторонь, ми допомагали негласно, як нашим ЗСУ так і цивільним

Придбай оригінальну ручку REHAU за спеціальною ціною, та наближай перемогу!!!!

Всі 100% коштів від продажу ручок REHAU, буде направлено для закупівлі якісних Німецьких спальних мішків для наших ЗСУ (вікона ручка Rehau в білому кольорі )

Все буде Україна! З повагою, команда «Тепла Лінія»

допоможемо ЗСУ
shadow

Хронологія акцій, що проводяться компанією «Тепла Лінія»

Акции

Акции

2021
25 Жовтня, 2021

ЭКОНОМІЯ 25% на кожній конструкції !!!

ЭКОНОМІЯ 25% на кожній конструкції !!!

ЭКОНОМІЯ 25% на кожній конструкції !!! REHAU EURO DESIGN 70 Premium Склопакет з подвійним енергозберігаючим напиленням за ціною стандартного склопакета: 4і – 10 Chr ultra – 4 – 10 Chr ultra – 4i ( 32 мм) 4і – 14 Chr ultra – 4 – 14 Chr ultra – 4i (..Read More

2019
31 Травня, 2019

Выгодная комплектация окна Special edition!!

Выгодная комплектация окна Special edition!!

Уважаемые клиенты! Это не шутка!) С 1 апреля 2019г. по 31 мая 2019г. мы решили предложить Вам новый выпуск – окна Special edition! Подробности акции, узнавайте у наших менеджеров! В комплектацию окна входит: 5-ти камерный профиль (REHAU Euro-Design 70 в белом цвете) Стеклопакеты: 4ClimaGuard Solar – 10 – 4 –..Read More

March 31, 2019

При покупке окон – теплый стеклопакет в ПОДАРОК

При покупке окон – теплый стеклопакет в ПОДАРОК

Хватит мёрзнуть, два энергосберегающих стекла в подарок Уважаемые партнеры! В период с 1 февраля 2019г. по 31 марта 2019г. при заказе двухкамерного пакета – 2 энергосберегающих покрытия в подарок! Подробности акции, узнавайте у наших менеджеров!

2017
2 Листопада, 2017

Окно в максимальной комплектации по цене обычного!

20 лет REHAU

Наша компания «Теплая Линия» продолжает набирать обороты и идти в ногу со временем! Поэтому специально для Вас к 20-летию REHAU, мы запускаем уникальный маркетинговый проект – Окна «LIMITED EDITION» – все лучшее в одном! С 1 по 30 ноября – Окно в максимальной комплектации по цене обычного! К 20-летию Рехау,..Read More

4 Липня, 2017

С Окнами ВЕГА ПЛАСТ уютно и комфортно в любое время года!

акция VegaPlast

Уважаемые партнеры! Основываясь на Ваших положительных отзывах и комментариях о проекте « С Окнами ВЕГА ПЛАСТ уютно и комфортно в любое время года ! » было принято решение продлить его еще на один месяц. Наше акционное предложение на июль звучит так: 1 по 31 июля при покупке окна из профиля..Read More

1 Червня, 2017

С окнами ВЕГА ПЛАСТ уютно и комфортно в любое время года!

окна вега пласт

Одной из ценностей нашей компании является- честность, доверие, забота в отношениях с клиентами и партнерами! С целью формирования и поддержания положительного имиджа компании « ВЕГАПЛАСТ», распространения информации о производимой продукции, расширения рынка сбыта и увеличения объема продаж

18 Травня, 2017

Тройное немецкое качество!

Тройное немецкое качество!

При заказе фурнитуры ROTO NT (производство Германия) – «Ручка оконная HOPPE Secustik” Stuttgart » (производство Германия) белого цвета в подарок!   Акция действует для всех белых профильных систем REHAU (производство Германия), за исключением (Geneo)

10 Квітня, 2017

РАСКРАСЬ МИР ЯРКИМИ КРАСКАМИ!!!

акция ламинация

C 10 апреля по 15 мая 2017г закажи окна из профиля REHAU Evro-Desing 70 в массе по специальной цене!

3 Квітня, 2017

Противовзломная фурнитура G-U по специальной цене

противовзломная фурнитура

С 1 по 30 апреля у Вас есть уникальная возможность получить противовзломную фурнитуру G-U WK3 по специальной цене в комплекте с многослойным стеклом 6,38 триплекс по цене обычного!

16 Лютого, 2017

Акция – 4 стеклопакета со стеклом «ClimaGuard Solar»

ClimaGuard Solar

Акция – 4 стеклопакета со стеклом «ClimaGuard Solar» по цене обычного стеклопакета с энергосбережением действует с 16 февраля по 31 марта включительно!!!

2016
13 Жовтня, 2016

Компенсация затрат на энергосбережение

энергосбережение окна

Программа по компенсации затрат на энергосбережение – кредит от “Ощадбанк” и “Укргазбанк”