Контакти

контактні дані компанії «Тепла Лінія», адреси офісів і телефони. Основні напрямки діяльності компанії: вікна, алюмінієві конструкції, вхідні двері
Адреса

індекс : 61202 м. Харків вул. Ахсарова, 16

Відправити запит

  Сообщение

  Харків офіс

  Компанія «Тепла Лінія» займається продажем і установкою в Харкові сучасних пластикових вікон німецької фірми Rehau, які відповідають всім вимогам надійності, безпеки, а також від якості та довговічності. Склопакети в профілі REHAU (Рехау), забезпечують найкращу шумо і теплоізоляцію, дозволяють зберегти Вам тепло і затишок у вашому будинку при будь-якій погоді. Ви можете бути завжди впевнені, що якісні пластикові вікна ПВХ прослужать вам довго і будуть багато років захищати вас від негоди.

  Шановні відвідувачі сайту! Якщо Ви хочете отримати детальну консультацію та ознайомитись з повним асортиментом продукції компанії «Тепла Лінія», ми запрошуємо Вас відвідати офіс компанії щоб подивитися виставкові зразки продукції компанії.

  Компанія «Тепла Лінія» встановлює пластикові вікна в Харкові вже більше 13 років! За цей час нами було реалізовано понад 34000 проектів. Високий рівень якості продукції, відсутність браку при монтажі є візитною карткою компанії.

  Тепла Лінія в соціальних мережах

  Мы скоро перезвоним вам!
  +38(999) 999-9999