Профільні системи Rehau

Профільні системи Rehau – виготовлення металопластикових виробів будь-яких конфігурацій та складності, з урахуванням кліматичних умов та технічних параметрів

Найбільш досвідченою в інженерному плані виробництва віконних профілів є німецька компанія Rehau. Фахівці компанії у своїх лабораторіях приділили особливу увагу не лише рецептурі пластику, а й конструктивним особливостям, захищеним патентом. Хочемо звернути Вашу увагу і на те, що компанія Rehau контролює якість готових виробів. Тому ви можете бути впевнені у ваших майбутніх вікнах. Понад 30 років успішної роботи компанії Rehau у багатьох країнах світу каже сам за себе.

Коли навесні та влітку на вулиці тепло, ми зовсім забуваємо про вікна, згадуючи про них лише тоді, коли на вулиці починає холодати. Якщо з вікнами все гаразд, то зміна пір року проходить для наших квартир та будинків непомітно. А ось якщо вікна не в порядку, то зрадницькі протяги починають досить швидко докучати нам. Протяги, втім – це ще півбіди. Крім них є ще, наприклад, настирливий шум міської вулиці, який старими вікнами усунути практично неможливо.

Вікна з високоякісних пластикових профілів німецької фірми Rehau успішно справляються з цими питаннями у більш ніж у 50 країнах з різним кліматом. Але при цьому не можна забувати, що іноді умови експлуатації пластикових вікон пред’являють до них підвищені вимоги. Наприклад, якщо йдеться про дуже низькі температури, або особливо інтенсивний шумовий вплив.

Вікна з профільної системи REHAU GENEO

Спеціально за таких умов конструктори Rehau розробили систему віконних профілів GENEO-Design. Ширина такої рами 86 мм. Для порівняння: у більшості віконних систем, що є на ринку, цей показник становить 58 або 70 мм. Нова віконна система має 6-камерну будову, а також центральний ущільнювач. Відсутність сталевого армування позбавляє систему потенційних «містків холоду» — одного з джерел тепловтрат у традиційних віконних блоках.

Як і всі вікна з профілю Rehau, виготовлені металопластикові вікна або теплі балконні рами з профілю GENEO-Design можуть бути не тільки білими, але й мати незвичайні, найяскравіші кольори. Європейським споживачам особливо сподобалися кольори, що імітують колір та текстуру дерев’яної поверхні: золотий і світлий дуб, махагон, гірська сосна, горіх, та ще багато інших. При цьому нанесення кольору можливе як на одну сторону вікна (наприклад, звернену в приміщення), так і на обидві сторони, а сам профіль при цьому може бути як білим, так і забарвленим в масі.

І звичайно ж, профілі GENEO-Design будуть випускатися виключно у класі А, тобто мати товщину зовнішньої стінки не менше трьох міліметрів. Цей параметр особливо важливий, оскільки останнім часом на ринку все частіше трапляються так звані «об’єктні системи», тонкі профілі низької якості. Профіль Rehau залишається сьогодні практично єдиним виробником, який свідомо та послідовно не включає “об’єктні системи” у свою асортиментну програму.

Продаж вікон з профільних систем Rehau

17%

Профільні системи Design 60

70%

Профільні системи Rehau Design Euro 70

10%

Профільні системи Rehau Brilliant Design

3%

Профільні системи Rehau Geneo
Мы скоро перезвоним вам!
+38(999) 999-9999