Про компанію Тепла Лінія

Інформація про компанію «Тепла Лінія», виробництво та продаж металопластикових вікон, алюмінієвих конструкцій, вхідних дверей, сходів та інших віконних комплектуючих

Хто ми? Інформація про компанію "Тепла лінія"

Тепла Лінія – це плід багаторічної роботи наших співробітників у сфері надання послуг зі скління житлових приміщень, встановлення вхідних (броньованих) дверей, обшивки та утеплення балконів, монтажу захисних ролет та жалюзі (у Харкові та Харківській області).

Виробництвом металопластикових вікон компанія займається з 2004 року. За минулий період Вегапласт став одним із найбільших у Харкові виробників якісних металопластикових конструкцій.

Приділяючи особливу увагу продажу енергоефективного та якісного вікна, компанія «Тепла Лінія» дотримується вимог усіх існуючих нормативних документів та ГОСТів. Лояльний підхід до кожного замовника сприяв налагодити виробництво нестандартних (для багатьох виробників) конструкцій – розсувні системи, гармошки, підйомно-розсувні двері, арочні вікна. Контроль виготовлення кожної конструкції на виробництві, використання тільки кращих комплектуючих та кваліфіковані монтажні бригади дозволяють нам братися за виконання найважчих завдань і бути впевненими в кінцевому результаті. Допомагають цьому перевірені та надійні партнери: компанія Rehau – як один із найбільших виробників профілю, а також постачальники фурнітури відомих німецьких брендів Roto та GU.

вывеска «Теплая Линия»
Продаж віконних серій профілів
Design 60 / 17%
Ecosol-Design 70 / 37%
Evro-Design 70 / 33%
Brilliant Design / 10%
Geneo / 3%

Виробництвом металопластикових вікон компанія займається з 2004 року. За минулий період компанія «Тепла Лінія» та завод Vega Plast став одним із найбільших у Харкові виробників якісних металопластикових конструкцій.

Співробітники компанії «Тепла Лінія»

Історія створення компанії «Тепла Лінія»

Як вибрати недороге, але якісне вікно? Де купити добротні вхідні двері з хорошими замками? Як утеплити балкон? На ці та інші питання Вам допоможуть знайти відповідь професіонали компанії Тепла Лінія. Як відомо, успіх будь-якого підприємства залежить від професіоналізму співробітників та надійних, перевірених партнерів. Професіоналізм співробітників оцінити можна лише опосередковано, переглянувши фотогалерею наших робіт. Натомість наші партнери додаткової реклами не потребують. Насамперед це постачальник профілю, німецька компанія REHAU. Історія компанії REHAU почалася ще 1948 р. у Німеччині. Через 10 років був виготовлений перший ПВХ профіль REHAU методом екструзії – це визначило подальший хід розвитку компанії. Незабаром вона виходить на північноамериканський ринок. На даний момент представництва REHAU розташовані в 53 країнах світу, а їх кількість перевалила за півтори сотні. Це не тільки виробництво профілю для віконних та фасадних систем, а й виробництво медичного обладнання, комплектуючих для автомобільної промисловості, будівельних матеріалів. Неможливо переоцінити внесок компанії у систему власних науково-дослідних лабораторій та навчальних академій. Підготовка персоналу своїх партнерів – це сильна складова довгострокового співробітництва.

Продаж металопластикових вікон компанією «Тепла Лінія»

Компанія «Тепла Лінія» є офіційним представником заводу Вегапласт. Виробництвом металопластикових конструкцій компанія займається з 2004 року. За пройдений період ми виросли в одну з найбільших у Харкові компаній, що виробляють металопластикові вікна. Широкий спектр послуг, що надаються, а також постійне впровадження новітніх технологій – дозволяють нам постійно перебувати на вершині віконного бізнесу. А завдяки згуртованій команді професійних співробітників та сучасному, якісному обладнанню наша компанія може задовольнити побажання навіть найвибагливішого замовника. Такі нестандартні, для багатьох виробників конструкції – як розсувки, гармошки, ПРД (підйомно-розсувні двері), арочні вікна – вже перейшли в розряд стандартних. Багатоступінчастий контроль якості на виробництві, використання тільки високоякісних матеріалів, досвідчені монтажні бригади дозволяють нам бути впевненими як наша продукція. Тому ми надаємо повну безкоштовну гарантію (терміни прописуються в договорі) на всі вироби та послуги, що надаються.

Адреса нашого виробництва

Мы скоро перезвоним вам!
+38(999) 999-9999