Металопластикові вікна в Харкові

Металопластикові вікна Rehau в Харкові від компанії «Тепла Лінія», типи профільних систем виробництва Rehau, огляд та технічні характеристики серій

K

ожен з нас, вибираючи металопластикові вікна Rehau, стикається з багатьма питаннями. Ми постараємося відповісти на всі, щоб Ви змогли знайти оптимальний для Вас варіант, який відповідатиме Вашим вимогам.

З чого виготовляють профіль REHAU?

Звісно з пластику! – начебто очевидна відповідь. І Ви матимете рацію, тільки варто відзначити, що і пластик буває різний. Виробництво віконного профілю є точним та дуже високотехнологічним процесом. Тут можна провести аналогію з приготуванням їжі – якою вона вдасться залежить від якості продуктів та майстерності кухаря.

Відрізнити дешевий профіль від якісного на перший погляд практично неможливо. Усі недоліки виявляються пізніше під час експлуатації вікна. Якщо профіль пожовкне з часом – це буде неприємним, але найнешкідливішим, що може з ним статися.

Через недотримання геометрії віконного профілю, погано працюватиме фурнітура, встановити герметично склопакет у нього також проблематично, стулка закриватиметься не щільно. Усі ці недоліки виявляться з часом і усунути їх практично неможливо. Це трапляється з дешевими неякісними профілями.

Найбільш досвідченою в інженерному плані виробництва віконних профілів є німецька компанія Rehau. Фахівці компанії у своїх лабораторіях приділили особливу увагу не лише рецептурі пластику, а й конструктивним особливостям, захищеним патентом.

Хочемо звернути Вашу увагу і на те, що компанія Rehau контролює якість готових виробів. Тому Ви можете бути впевнені, що Ваші вікна Rehau будуть якісними. Понад 30 років досвід успішної роботи компанії Rehau у багатьох країнах світу говорить сам за себе.

Чому ми вибираємо вікна REHAU

Коли навесні та влітку на вулиці тепло, ми зовсім забуваємо про вікна, згадуючи про них лише тоді, коли на вулиці стає прохолодно. Якщо з вікнами все гаразд, то зміна пір року проходить для наших квартир та будинків непомітно. А ось якщо вікна не в порядку, то зрадницькі протяги починають досить швидко докучати нам. Протяги, втім – це ще півбіди. Крім них є ще, наприклад, настирливий шум міської вулиці, який старими вікнами усунути практично неможливо.

Вікна з високоякісних пластикових профілів німецької фірми REHAU успішно справляються з цими питаннями в більш ніж 50 країнах з різним кліматом. Але при цьому не можна забувати, що іноді умови експлуатації вікон висувають до них підвищені вимоги. Наприклад, якщо йдеться про дуже низькі температури, або особливо інтенсивний шумовий вплив.

Особливості профільних систем REHAU

Спеціально для таких умов конструктори REHAU розробили систему віконних та дверних профілів GENEO із глибиною рами 86 мм. Для порівняння: у більшості віконних систем, що є на ринку, цей показник становить 58 або 70 мм. Нова віконна система має 6-камерну будову, а також центральний ущільнювач. Відсутність сталевого армування позбавляє систему потенційних «містків холоду» — одного з джерел тепловтрат у традиційних віконних блоках.

Важливою особливістю нової профільної системи є широкий горизонтальний фальц, що дозволяє встановлювати склопакети шириною до 52 мм, в той час як сьогодні параметр ширини склопакета, що найбільш часто зустрічається, – це 24-32 мм. Велика ширина склопакета дозволяє використовувати при конструюванні скло різних видів і модифікацій, що істотно розширює діапазон додаткових властивостей і функцій готового вікна.

Як і всі вікна з профілю REHAU, вікна, виготовлені з профілю Rehau GENEO, можуть бути не тільки білими, але і мати незвичайні, найяскравіші кольори. Європейським споживачам особливо полюбилися кольори, що імітують колір і текстуру деревної поверхні: золотий і світлий дуб, махагон, гірська сосна, горіх та багато інших. При цьому нанесення кольору можливе як на одну сторону вікна (наприклад, звернену в приміщення), або на обидві сторони, а сам профіль при цьому може бути як білим, так і забарвленим в масі.

І звичайно ж, профілі GENEO будуть випускатися виключно в класі А, тобто мати товщину зовнішньої стінки не менше трьох міліметрів. Цей параметр особливо важливий, оскільки останнім часом на ринку все частіше трапляються так звані «об’єктні системи», тонкі профілі низької якості. REHAU залишається сьогодні практично єдиним виробником, який свідомо та послідовно не включає «об’єктні системи» у свою асортиментну програму.

Підсумуємо все вище сказане

При виборі вікон велике значення має профіль, з якого вони виготовлені. Важливо, щоб була дотримана його геометрія, яку найкраще можна розглянути в розрізі. У нас Ви зможете побачити всі зразки, виготовлені з 3-х камерних та 5-ти камерних віконних профілів та отримати грамотну консультацію.

shadow