Великий асортимент міжкімнатних дверей в Харкові, різних стилів та цінових категорій, двостворчаті, розсувні, шпоновані, а також двері з масиву на замовлення.
Двері міжкімнатні
Міжкімнатні двері є важливим елементом інтер’єру вашого будинку чи офісу. У цих виробів, на відміну від вхідних, функція захисту відходить на другий план. Головне призначення – розділити кімнати, забезпечивши кожного мешканця квартири чи будинку особистим простором, а також доповнити інтер’єр приміщення, внести в нього особливість, «родзинку».
Якісні сучасні дерев’яні міжкімнатні двері повинні мати високу тепло- та звукоізоляцію, а також повинні бути відмінно зроблені, адже саме від того, як зроблені двері, залежатиме ефективність вищезгаданих функцій. Моделі, що виготовляються з МДФ- плит, мають хороші експлуатаційні характеристики і доступну ціну. У більш дешевих моделях як наповнювач може використовуватися стільниковий картон, який досить добре зберігає тепло, при цьому виріб відрізняється малою вагою.
Міжкімнатні двері – унікальна можливість надати новий антураж інтер’єру вашого приміщення та змінити його.
Умовно міжкімнатні конструкції можна розділити на дві групи – штучні та натуральні. До штучних відразу варто віднести моделі із пластику – ці вироби актуальні для встановлення у нежитлових приміщеннях – бізнес-центрах та офісах. Однак скляні конструкції часто можна зустріти і в житлових інтер’єрах, і якщо ви є прихильником футуристичного напрямку в інтер’єрі – саме час звернути увагу на міжкімнатні скляні конструкції. До натуральних дверей відносяться вироби з масиву.
Компанія «Тепла Лінія» надає Вам широкий вибір міжкімнатних дверей різних стилів та цінових категорій.
Правильний вибір міжкімнатних дверей під інтер’єр насамперед має здійснюватися, виходячи з низки умов:
- привабливості зовнішнього вигляду
- відповідності стилістиці приміщення
- надійності конструкції
- способу відкривання
- надійності конструкції
Різноманіття міжкімнатних дверей
Міжкімнатні двері відрізняють:
– за конструкцією
– за матеріалом виготовлення
– за способом відкривання
За конструкцією вироби бувають:
- фільончасті
- щитові
Фільончасті двері
Фільончасті двері мають досить складну будову. Несуча конструкція виготовляється з зрощених спеціальним способом дощок і є гратами з декількома прорізами. Каркас складається з вертикальних та горизонтальних елементів, що стикуються між собою за допомогою клеєних шипових з’єднань. Прорізи в каркасі заповнюються фігурними фільонками, які закріплюються різними способами. Це може бути і тонкі рейки-штапики, і пазогребневі з’єднання. Фільонки з натурального дерева великої ширини робляться із заготовки, яка склеюється з двох дощок. Тим самим виключається можливість розтріскування деталі. Як заповнення також використовуються скло, панелі з МДФ або ДСП.
Щитові двері
Сучасні щитові двері є рамою з натуральної деревини з обшивкою з панелей МДФ. Як заповнювач найчастіше використовуються стільники з картону. Такі двері мають порівняно невелику вагу, при достатній міцності конструкції. Дверне полотно даного типу може бути як цілісним, так і з заскленими отворами. Вартість таких виробів значно вища, ніж у фільончастих.
Як наповнювач таких дверей можуть виступати такі матеріали: дерев’яні бруски, ДСП, МДФ, гофрокартон.
За матеріалом виготовлення та оздоблення бувають:
- двері з масиву
- шпоновані двері
Простому споживачеві може бути важко відрізнити шпоновані двері від дверей з масиву, тому що вони мають натуральну фактуру.
Двері з масиву
Такі конструкції відносяться зазвичай до найвищої цінової категорії. Двері з масиву переважно виготовляються з цінних порід деревини: граба, дуба, горіха, тика, ясена.
За конструкцією вироби з масиву можуть бути як фільончастими, так і щитовими. Останні мають гладку поверхню із оригінальним малюнком. Такі двері збираються з окремих планок склеювання встик, для міцності з’єднання робляться пазогребневими. Кожен елемент підбирається на малюнку, а полотно ретельно шліфується і полірується для досягнення потрібного ефекту.
Шпоновані двері
Для поліпшення зовнішнього вигляду виробів з недорогих порід деревини часто використовуються різні види покриттів. Одна з найпоширеніших технологій – обклеювання шпоном. Основу дверей зазвичай у такому разі становить недорогі соснові пиломатеріали або ДСП. На дошку з двох сторін наклеюється шпон із цінних порід деревини, які в подальшому шліфуються та розкриваються меблевим лаком.
Дана технологія застосовна при виробництві щитових дверей з гладкими зовнішніми поверхнями, так і з рельєфними. Шпоновані вироби відрізняються екологічністю, для їх виготовлення використовується натуральна деревина та спеціальний столярний клей. При використанні їх необхідно підтримувати у приміщенні певний температурний режим та уникати вологості. Порушення зазначених умов призводить до набухання деревини та відшарування покриттів.
За способом відкривання бувають:
- розпашні двері
- розсувні двері
- складні двері
Двері розпашні
Ця конструкція сміливо може бути визнана класичною. Двері розпашні монтуються на петлях до вертикальної стійки коробки, в закритому стані полотно входить у спеціальний паз. Для установки даної конструкції необхідно досить багато місця для її вільного переміщення.
Перевагами дверей є простота і надійність конструкції. Для досягнення максимальної герметичності, при необхідності, по контуру розміщується еластичний ущільнювач. Конструкція забезпечується замками або клямками для запобігання мимовільному відкриттю та несанкціонованому проникненню сторонніх осіб.
Розсувні двері
Конструкції такого роду застосовуються в умовах обмеженого простору та у складі перегородок для поділу великих приміщень на зони. Розсувні двері можуть складатися як із однієї, так і двох стулок. Вони встановлені на спеціальних роликах, які рухаються по напрямних паралельно до стіни. Застосування такої схеми забезпечує легкість переміщення полотна.
Розсувні двері виготовляються практично з усіх можливих матеріалів: дерево, композити або скло. Така конструкція є найбезпечнішою з усіх запропонованих, траєкторія руху стулки виключає можливість травмування людей при різкому відкритті.
Складні двері
Дані конструкції є гармошкою, яка складається з декількох шарнірно з’єднаних стулок. При закриванні розкладних дверей вони повертаються навколо вертикальної осі й у крайньому положенні розташовуються паралельно друг другу. Такі конструкції займають середнє положення між розсувними та розстібними.
Складні двері застосовуються переважно у великих отворах і можуть складатися з однієї або двох частин, які зсуваються у різні боки. Зазвичай такі конструкції робляться досить легкими, щоб забезпечити простоту переміщення. Стулки часто мають часткове скління.
Вибір виду дверей залежить від багатьох чинників. Цінова категорія визначається матеріалом, конструкцією та способом відкривання виробу. Велике значення під час підбору конструкції мають розміри приміщення та його конфігурація.
Досвідчені спеціалісти компанії «Тепла Лінія» індивідуально підходять до потреб кожного клієнта. Менеджери з радістю запропонують найбільш раціональне та недороге вирішення Вашого питання та зроблять це максимально оперативно, якісно та в найкоротші терміни.